Umělé sportovní povrchy

REGUPOL - umělé sportovní povrchy REGUPOL - podlahoviny pro posilovny a fitness REGUPOL - základní změkčovací podložky pro lité vnitřní sport. Podlahy REGUPOL - podlahoviny pro extrémní zátěž REGUPOL - pryžová zámková dlažba Firma dodává ale také montuje umělé sportovní povrchy REGUPOL a to jak pro vnitřní tak i pro vnější použití. Dále pro tyto a podobné účely dodáváme pryžovou zámkovou dlažbu v tl. 21 a 43mm. Povrchy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních pryžových recyklátů s příměsí polyuretanu syntetického kaučuku a dalších pojidel. Materiály REGUPOL jsou vhodné jak pro vnitřní sport. plochy (tělocvičny, sport. haly, tenisové haly, posilovny, fitness, aerobic) tak i pro venkovní sport. plochy (víceúčelová hřiště pro míčové hry, atletické dráhy, rozběžiště pro skok daleký, tenis, chodníky pro golf atp.).

Firma se specializuje na dodávku a montáž povrchů pro víceúčelová školní hřiště, obecní hřiště a to se zaměřením na míčové hry. Některé typy námi dodávaných povrchů lze v zimním období zaledovat a využívat je jako kluziště. Firma se dále zaměřila na dodávku a montáž povrchů pro profesionální tenis (vnitřní i vnější) a také pro malou kopanou. Jsme jedním z hlavním dodavatelů speciálních podlahových materiálů pro fitness a posilovny v oblasti ČR a SR. Od roku 1997 jsme prodali několik desítek tisíc metrů čtverečních těchto podlahovin.

Dále dodáváme základní změkčovací podložky pro lité vnitřní halové povrchy (Regupol typ 6015 H, 6310 nebo 3912). V této oblasti jsme rovněž jedním z hlavních dodavatelů pro firmy, které tyto lité sportovní podlahy dodávají.

Dodáváme podlahoviny pro extrémní zátěž, např. podlahoviny pro velká zvířata (vyšetřovny velkých zvířat, stáje atp.). Rovněž dodáváme podlahoviny pro průmysl s možností extrémního zatížení.

Dodáváme pryžovou zámkovou dlažbu ve tvaru I, má klasické rozměry betonové dlažby. Tloušťky této dlažby jsou 21 a 43mm. Barevné odstíny: černá, zelená, červená.

EVERR-ROLL CLASIC a EVERR-ROLL STONE se velmi často používá pro výstavní plochy. Pro svoji rychlou pokládku a matný vzhled, pórovitý a otřesy pohlcující povrch a svůj osobitý design, se pro něj v první řadě rozhodují firmy, realizující veletržní stránky, dekoratéři a architekti vnitřních prostor. Everr-Roll je také vhodný pro podlahy nákupních pasáží, hotelech, v budovách a na plochách s vysokým pohybem osob, kde jsou na podlahy kladeny velké nároky. V neposlední řadě lze tento materiál použít tam, kde je vyvíjena vysoká zátěž, nebo je s ní na ploše pohybováno, tam je nejvíce patrná robustnost Everr-Rollu. Mimo jiné, jeho matný povrch zabraňuje silným světelným reflexům, jeho kroky tlumící vlastnosti, zlepšují prostorovou akustiku, jeho elasticita snižuje projevy únavy při práci v stoje. Barvy Everr-Rollu, které jsou slaďovány s představami firmy a architekta, podtrhují jeho charakter a význam každé plochy.

EVERR-ROLL STONE je velmi vhodný do okolních prostor vnitřních i venkovních bazénů. Za mokra je neklouzavý.

EVERR-ROLL CLASIC a EVERR-ROLL STONE jsou ideálními povrchy s vysokou funkcionalitou a s docílením dobrého vzhledu. Atraktivní světlý design výrobní řady EVERR-ROLL STONE láká řadu zákazníků a díky své zvláštní barevné kombinaci je odolný vůči malému ušpinění. EVERR-ROLL CLASIC si můžete objednat v sedmi základních barvách a EVERR-ROLL STONE ve čtyřech základních barvách. Dále je možnost barevného provedení takřka neomezená. Ze široké palety barev si můžete sestavit vlastní barevnou kombinaci. Tím je Vám dána možnost sladit vzhled podlahy s Vašimi potřebami.

REGUPOL je vhodný také na podlahy komerčních prostor.

Díky speciálnímu výrobnímu procesu, který propůjčí povrchu extrémně vysokou izolaci, je Everr-Roll schopen zátěže, ale zůstane přitom i elastický. Tímto se stává Everr-Roll perfektním víceúčelovým sportovním a užitečným povrchem. Samotné těžké činky, nebo např. pohyb nábytku, Everr-Rollu vůbec nevadí. Elasticita Everr-Rollu chrání pohybový aparát sportovců, snižuje údery a odrazy a celkově působí útlumově. Everr-Rollje možno velmi dobře kombinovat s podlahovým topením. Výrazné jsou také jeho protiskluznost (i za mokra) a matný povrch.

Povrchy zimních hal, golfových hřišť a lyžařských objektů, jsou vystavovány extrémním zátěžím. Každý běžný povrch by byl velmi rychle zničený od špic a hran. Naopak betonové povrchy ničí hroty a brusle. Everr-Roll je odolný proti hrotům otěru a chrání sportovní výbavu. Po instalaci přináší mnoholetou ochranu. Tohoto je dosaženo díky jeho elastické, ale vysoce pevné struktuře materiálu. Kromě toho je odolný proti vlhkosti, udržuje svoje vlastnosti za každé teploty, je možné jej krátkodobě položit a opět srolovat. Ve stovkách zimních hal, golfových hřišť a lyžařských objektů na celém světě se Everr-Roll osvědčuje již více jak 10 let.

V prostorách zimních sportovních hal, kam sportovci vstupují v bruslích, tam je Everr-Roll ideální. Také je vhodný k dočasné pokládce na odmrazených plochách, aby se tyto mohly víceúčelově využít.

V prostorách golfových hřišť jako jsou chodníky, zastřešené terasy, vstupy, prodejní místa, v šatnách, úložnách holí, předsálí.

V prostorách lyžařských objektů a lanovek, v šatnách a všude tam, kde je požadována protiskluznost a odolnost proti oděru.

EVERR-ROLL CLASIC nese právem svoje jméno. Byl poprvé vyvinut na počátku devadesátých let firmou BSW a jejím partnerem v USA Point-Venture DRI. Byl představen na americkém trhu pro fitness. Úspěch byl ohromný, neboť do té doby existovali fitness povrchy pouze z textílií, PVC, linolea, popř. celopryžové. Everrollem Lasic bylo dosaženo povrchu, který byl šitý přesně na míru požadavkům fitness center.

EVER-ROLL je extrémně odolný proti mechanického poškození ale také proto špicím a ostrým hranám. Povrch Everrollu je velmi odolný proti opotřebení. Mimo to Everroll pád těžkých předmětů a tím chrání bezesparou podlahu pod sebou. Pro zvlášť velká zatížení je možno dodat i větší tloušťky a přídavné tlumící vrstvy materiálu. Veškeré povrchy Everrollu jsou protiskluzové a tlumí hluk. Při práci i sportu je tak sníženo riziko úrazu.

Zámkové desky PUZZLE:
Jedná se o skládací pokládkové čtverce, určené pro sport, veletržní stánky, prodejní plochy va vnitřních prostorách. Tyto čtverce do sebe zapadají, proto leží pevně i bez lepení. Tyto čtverce je možno bez problémů položit na danou podlahu a dle potřeby je zase rychle odstranit.

Základní technické údaje: 
Krycí rozměr: cca 570 x 570mm (0,325m2)
Vnější rozměr: 600 x 600 mm
Standart. tloušťka: jako tloušťky v pásech.