REGUPOL - PODLOŽKY PRO ZAJIŠTĚNÍ NÁKLADU PROTI POSUVU

REGUPOL - podložky pro zajištění bezpečné přepravy nákladů. 
 
Při přepravě různých nákladů ať už na železnici, na silnici nebo na lodi, mohou nastat různé problémy v souvislosti s nežádoucím pohybem nákladu při vlastní přepravě. Neočekávaný pohyb nákladu po dobu přepravy může způsobit velmi nepříjemné problémy, může se poškodit nejen vlastní náklad ale také okolní náklad nebo dopravní prostředek, kterým je náklad přepravován. V horším případě muže špatně zajištěný náklad způsobit škody velkého rozsahu, zranění nebo dokonce smrt osob. K zajištění stability při přepravě nákladu Vám velmi účinně poslouží materiály REGUPOL - protiposuvné koberce a podložky.

RegupolRegupolRegupolRegupol

Co je vlastně REGUPOL?
 
Jsou to speciální koberce nebo pásky z nich, vyrobené z vysoce kvalitních pryžových recyklátů s příměsí polyuretanu a syntetického kaučuku. Jsou dodávány v tloušťkách asi od 5 - 15mm, šířka role je 1m, popř. 1,25 nebo 1,5m. Pokud Vám dodáme celé role, můžete si jejich délky sami určit, stand. délky v rolích jsou většinou 10 bm. Pokud budete potřebovat dodat Regupol v přířezech, můžeme Vám jej také dodat v rozměrech, které si budete přát. 
 
REGUPOL - protiskluzové podložky byly testovány:

  1. Institutem pro obchod a logistiku
  2. Inspektorátem bezpečnosti práce
  3. Servisním technikem pro obalovou techniku
  4. Německými drahami

Podložky jsou dodávány v rolích o š. 1250mm, tloušťky od 3 do 20 mm. Současně Vám můžeme nabídnout přířezy různých rozměrů za příplatek.

RegupolRegupolRegupolRegupol