O firmě

Firma SETNA s.r.o. se sídlem v Brně, Anenská 10, vznikla v roce 1996. Od počátku svého vzniku se specializovala na izolace proti vodě a to zejm. v oblasti plochých střech, na izolace tepelné a na dodávku a montáž polykarbonátových skel. V tomto druhu činnosti se specializovala především na výměnu stávajících drátoskel u světlíků továrních hal. Od roku 1998 se firma postupně začala specializovat na ochranu stavebních izolací před mechanickým poškozením a to jak u spodních staveb, tak u tunelů, železničních mostů, plochých střech atp.

 Další svoji činnost postupně rozšiřovala do oblasti dodávek antivibračních a protihlukových materiálů REGUPOL a materiálů REGUPOL pro útlum kročejového hluku. Firma dodává speciální tlumící materiály pro použití do nebo pod základové desky středně těžkých, těžkých a supertěžkých strojů jako jsou agregáty, kompresory, čerpadla, kogenerační jednotky, klimatizační jednotky, lisy, buchary atp. (Dále viz kap. "Antivibrační a protihlukové materiály"). Dále dodáváme speciální tlumící koberce, vyrobené pro tlumení kročejového hluku. Tyto se instalují pod koberce, lino, PVC ale také do podlahových betonů atp. Dále viz kap. "Materiály pro útlum kročejového hluku         "). V těchto oblastech firma již řadu let spolupracuje s předními odborníky na hluk a vibrace a to jak v ČR a SR, tak i v zahraničí. Dodáváme materiály, jimiž můžete oddělit jednotlivé stavební prvky od sebe a to velmi jednoduchým a laciným způsobem.

 V posledních několika letech se firma zaměřila na dodávku a montáž umělých sportovních povrchů REGUPOL a to jak pro interiéry tak i pro exteriéry. REGUPOL jsou umělé sportovní povrchy kobercového typu, vyrobené z vysoce kvalitních pryžových recykátů s příměsí polyuratenu, syntetického kaučuku a dalších pojideI. Výrobcem těchto materiálů je světoznámá německá firma BSW - Berleburger Schaumstoffwerk GmbH se sídlem Bad Berleburg. Tato firma dodává svoje sportovní povrchy do celého světa, má filiálky v Austrálii a USA. Firma SETNA dodává však také umělé sportovní povrchy pro vnitřní i vnější tenis, povrchy pro posilovny a jiné sportovní plochy.

V oblasti dodávek a montáží umělých sportovních povrchů REGUPOL firma SETNA dosáhla významných úspěchů ve výběrových řízeních, vyhrála od roku 1998 řadu soutěží a stala se tak hlavním dodavatelem těchto staveb nebo alespoň dodavatelem materiálů. Specializuje se především na dodávku a montáž víceúčelových školních hřišt' se zaměřením na míčové hry. Do konce roku 2004 firma dodala nebo sama realizovala několik desítek tisíc metrů čtverečních umělých sportovních povrchů v rámci ČR a SR. Umělé sportovní povrchy REGUPOL jsou bezúdržbové, odolné proti mechanickému poškození, trvanlivé a víceúčelové. Některé typy těchto povrchů lze v zimním období tyto zaledovat a využívat je jako kluziště.

Firma dodává také podlahoviny např. pro komerční plochy, mobilní dočasné podlahoviny, podlahoviny typu PUZLE. Rovně dodáváme a montujeme speciální podlahy pro extrémní zátěž (stáje, vyšetřovny velkých zvířat) a také některé podlahy průmyslové.

Firma SETNA s.r.o., je výhradním smluvním dovozcem všech výrobků REGUPOL v oblasti Slovenské republiky a výhradním smluvním dovozcem technických výrobků v oblasti České republiky.

SETNA přichází v roce 2013 na trh s těmito významnými novinkami:

  • Protiskluzové pryžové pásy, tyto se umisťují pod přepravní palety, nebo přímo pod přepravovaný náklad, a to jak na automobilech, tak i ve vlacích, v letadlech nebo na lodích. Umístěním takovýchto speciálně  vyrobených pryžových pásů, které mají extrémní únosnost, je jakýkoliv náklad bezpečně při transportu zajištěn.
  • Nové typy antivibračních koberců REGUPOL, zajišťující maximálně možné tlumní vibrací a rázů pod stroje, a to s možností tlumení pro zatížení od 2 tun a ž do 150 tun/m2.
  • Nové typy materiálů REGUPOL určení především pro tlumení kročejového hluku pod betonové potěry, ale také pod plovoucí podlahy, např. i s podlahovým vytápěním.
  • Nové typy antivibračních materiálů REGUFOAM  PLUS (adekvátní náhrada za Sylomer nebo Sylodyn avšak za výrazně nižší cenu). Jedná se o špičkovou antivibrační a protihlukovou izolaci, vyrobenou ze směsi buněk polyuretanové pěny. Regufoam plus pokrývá široké spektrum útlumu při frekvencích až do 8 Hz, mohou být nastaveny pro podpůrné frekvence mezi 20 Hz a 8 Hz na široké škále zátěžových stupňů od 0,011 N/mm2 do 2,5 N/mm2.
  • Bližší informace naleznete na jednotlivých odkazech.